Posýpka má podobu mixu zo sôčiek rôznych veľkostí perličiek a vianočných motívov. Ide o sladký posyp zo série jedinečných produktov od ILOVECAKES. Nemení chuť ozdobovaných výrobkov, je vyrobený z prírodných farbív a má chuť cukrovej pasty. Ide o veľmi univerzálne zdobenie, ideálne na dekorovanie cupcakov, sušienok, medovníkov, muffínov, tort, zákuskov, pečiva, tort, pralín, gančov, čokolády, zmrzliny a mnohých ďalších sladkých výrobkov, najmä tých s krémmi a polevou. Vhodný je pre každú príležitosť: najmä pre vianočné torty a cukrovinky. Balené v praktickej skrutkovacej dóze. Ak posýpku nasypete na vláčny krém, vlhkosť z neho môže posýpka zmäkčiť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkom kréme dlhší čas, môže sa z posýpky uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovaných tortách, môžete tento druh zdobenia na torty lepiť poltuho čokoládou, alebo glacé na perníčky. s posýpkou pracujte najlepšie nad misou, či plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
biely cukor, pšeničná múka, ryžová múka, škrobový sirup, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, ryžový škrob, kukuričný škrob, maltodextrín, želatína (hovädzie), zahusťovadlá: E412, E415, E466, E414; lesklá látka capol (šelik, rastlinný olej), mastenec, konzervant kyselina sorbová (E200), potravinárske farbivá: E174, E124, E110
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1657 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 395,9 kcal |
| Tuk | 3,2 g |
| - z toho nasýtených | 1,3 g |
| Sacharidy | 89,7 g |
| - z toho cukry | 66,4 g |
| Bielkoviny | 3,4 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | červená / biela / Silver |
| Kategória: | Ozdoby na tortu vločky |
| Vianočné zdobenie | |
| Vianočné ozdoby a posypy | |
| Zdobenie cukrom Milujem koláče | |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116715455 |
| Kód produktu | ilc1077 |