Univerzálne, farebné a chutné. To sú slová, ktorými môžeme určite opísať tieto sladové konfety v bielej perleťovej farbe. Tento typ posypu je jednoducho dokonalý. Ich farby vyniknú rovnako ako ich tvary. Celá sústava však nepôsobí honosne, ale skôr veľmi ucelene. Napriek rôznorodosti môžete všetky jej prvky jednoducho použiť pri zdobení jedného jedlého dortu. Posyp sa používa na zdobenie rôznych sladkých pečív. Môžu to byť dorty, zákusky, cupcaky alebo zmrzlinové dezerty, rovnako ako torty, medovníky alebo iné sušienky. Cukrové konfety majú mnoho výhod, ako je neuveriteľne ľahké použitie. Stačí ich položiť na vámi vybraný pečený výrobok. Krásna a jedinečná dekorácia hotová za pár chvíľ a vyrobená v pohodlí domova. Hodí sa na najrôznejšie príležitosti. nemení chuť vašich výtvorov. Ak zdobenie nasypete na vláčne, krém, vlhkosť z neho môže posypek zjemniť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkém kréme dlhšie dobu, môže sa zo posypky uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovom tomto, môžete tento druh zdobenia na torty lepiť polotuhou čokoládou alebo glazúrou na perníčky. s posypkou pracujte najlepšie nad miskou, či plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
biely cukor, vysoko kvalitná pšeničná múka, škrobový sirup, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zahusťovadlá: E412, E415, E466, E414; lesklá látka kapol (šelak, rastlinný olej), mastenec, potravinárske farbivá: E102, E124 , E155, E170, E172.
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1562,5 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 373,4 kcal |
| Tuk | 3,6 g |
| Sacharidy | 86,0 g |
| Bielkoviny | 3,8 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | -0,01 g |
Ukrajina
| Farba | biela |
| Kategória: | Cukrové zdobenie konfety |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116716445 |
| Kód produktu | ilc1221 |