Doprajte svojim deťom a priateľom Frankensteinov strašidelný halloweenský zážitok s touto sadou 6 desivých jedlých ozdôd od Decora! 6 dekorácií súvisiacich s Frankensteinom čaká na to, aby vás prekvapili na vašich koláčikoch, sušienkach a tortách a vytvorili nezabudnuteľné strašidelné okamihy nielen na Halloween. Rozmery: 3,5-4,5 cm.
Kryštálový cukor, voda, vaječný bielok, potravinárske farbivo: oranžová žltá FCF, košenila, rastlinný uhlík, brilantná modrá FCF, kyselina citrónová.
| Alergény | vajcia |
| Energetická hodnota kJ | 1656 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 395,7 kcal |
| Tuk | 0 g |
| - z toho nasýtených | 0 g |
| Sacharidy | 97 g |
| - z toho cukry | 96 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0 g |
Filipíny
| Farba | oranžová |
| Kategória: | Ozdoby na Halloween |
| Halloween | |
| Výrobca | Decora |
| EAN | 8024622070304 |
| Kód produktu | 0500218 |