7 mm veľké modré perleťové perly sú vyrobené z ryžových lupienkov a cukru. Sú dokonalé na zdobenie tort, zmrzliny, zákuskov a perníčkov. Objavte čaro týchto periel, ktoré premenia každý dezert na umelecké dielo. Sú viac než len dekorácie - sú to drobné akcenty, ktoré dodajú lesk a jedinečnosť vašim sladkým výtvorom. Sú vyrobené z najkvalitnejších surovín. Ich povrchová úprava je inovatívnym prístupom k dekorácii, ktorý vyčnieva z tradičných jedlých ozdôb. Ak posyp nasypete na vláčny krém, vlhkosť z neho môže posyp zmäkčiť. Ale pozor, ak bude ozdoba na vlhkom kréme dlhšie, môže sa z posypu uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovej torte, môžete tento druh zdobenia lepiť polotuhou čokoládou alebo glazúrou na perníčky. s posypkou pracujte najlepšie nad miskou alebo plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
biely kryštálový cukor, ryžová múka, škrobový sirup, mastenec, leštící látka kapol (šelak, rastlinný olej), konzervant kyselina sorbová (E200), syntetické potravinárske farbivá: E133, E174.
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 79,3 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 18,9 kcal |
| Tuk | 0,07 g |
| - z toho nasýtených | 0,02 g |
| Sacharidy | 86,7 g |
| - z toho cukry | 79,3 g |
| Bielkoviny | 0,7 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,004 g |
Ukrajina
| Farba | modrá |
| Kategória: | Perličky a kamienky |
| Zdobenie cukrovou ryžou | |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116716995 |
| Kód produktu | ilc1287 |