Sú perly vyrobené z ryžových lupínkov a cukru. Sú perfektné na zdobenie tort, zmrzliny, zákuskov a perníčkov. Objavte kúzlo týchto perál, ktoré premení každý dezert na umelecké dielo. Sú viac než len dekorácie - sú to drobné akcenty, ktoré dodávajú lesk a jedinečnosť vašim sladkým výtvorom. Sú vyrobené z najkvalitnejších surovín. Ich povrchová úprava je inovatívnym prístupom k dekorácii, ktorá vyčnieva z tradičných jedlých ozdôb.
Balenie obsahuje: 80 g
biely kryštalický cukor, ryžová múka, škrobový sirup, mastenec, leštia látka capol (šelak, rastlinný olej), konzervant kyselina sorbová (E200), syntetické potravinárske farbivo: E151.
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1463 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 349,6 kcal |
| Tuk | 0,07 g |
| - z toho nasýtených | 0,02 g |
| Sacharidy | 86,7 g |
| - z toho cukry | 79,3 g |
| Bielkoviny | 0,7 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,004 g |
Ukrajina
| Farba | fialová |
| Kategória: | Perličky a kamienky |
| Zdobenie cukrovou ryžou | |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116716964 |
| Kód produktu | ilc1284 |