Červené cukrové perličky sú krásnym doplnkom hladkého povrchu tort. Dajú sa s nimi ozdobiť aj perníčky, drobné cukrovinky, muffiny alebo torty. Ide o univerzálne dekorácie, ktoré vám pomôžu doladiť vaše chutné pečivo. Ďalšou obrovskou výhodou perlíc je ich ľahká aplikácia. Stačí ich položiť na vybraný povrch a je hotovo. Perly sa dokonale hodia k cukrovej mašte a ďalším. Lze ich kombinovať s rôznymi krémami. V našej ponuke nájdete jemné cukrové perly, ktoré možno bez obáv konzumovať aj s dezertom. Ak posyp zdobíte na vláčny krém, vlhkosť z neho môže posypek zmäkčiť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkom kréme dlhšiu dobu, môže sa z posypky uvoľniť aj farebné zložky a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovej torte, môžete tento druh zdobenia lepiť polotuhou čokoládou, alebo glazúrou na perníčky. s posypkou pracujte najlepšie nad miskou, či plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
biely kryštalický cukor, ryžová múka, škrobový sirup, mastenec, lešticí látka kapol (šelak, rastlinný olej), konzervant kyselina sorbová (E200), syntetické potravinárske farbivá: E124, E110, E102, E174.
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1463 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 349,6 kcal |
| Tuk | 0,07 g |
| - z toho nasýtených | 0,02 g |
| Sacharidy | 86,7 g |
| - z toho cukry | 79,3 g |
| Bielkoviny | 0,7 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,004 g |
Ukrajina
| Farba | červená |
| Kategória: | Perličky a kamienky |
| Zdobenie cukrovou ryžou | |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116716902 |
| Kód produktu | ilc1279 |