Cukorzdobenie na Zoo zvieratká pripravené na priame použitie. Zdobenie je vyrobené ručne, s obsahom prírodných extrakčných farbív. Ideálne pre zdobenie tortov, koláčov a ďalších dezertov. Tieto dekorácie sú už hotové, nie je potrebné ich ďalej upravovať. Rozmery: 5 cm, v balení 6 ks.
Kryštálový cukor, voda, kukuričný škrob, vaječný bielok, farbivá: E100, E120, E153, E133; regulátor kyslosti: kyselina citrónová (E330).
| Alergény | vajcia |
| Energetická hodnota kJ | 1447 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 345,8 kcal |
| Tuk | 0 g |
| - z toho nasýtených | 0 g |
| Sacharidy | 84 g |
| - z toho cukry | 74 g |
| Bielkoviny | 2 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0 g |
Taliansko
| Kategória: | Cukrové ozdoby s motívmi |
| Výrobca | Decora |
| EAN | 8024622059132 |
| Kód produktu | 0500297 |