Cukrové zdobenie na tortu lesné zvieratká pripravené na priamé použitie. Zdobenie je vyrábané ručne, s obsahom prírodných extrakčných farbív. Ideálne pre zdobenie tort, cupcakes a ďalších dezertov. Tieto dekorácie sú už hotové, nie je potrebné ich ďalej upravovať. Rozmery: 3,5 – 4 cm, v balení 6 ks.
Kryštálový cukor, voda, kukuričný škrob, gumy: E401, E466, E415, E405, E412; farbivá: košenila, kurkumín, drevené uhlie, brilantná modrá FCF; vaječné bielky.
| Alergény | vajcia |
| Energetická hodnota kJ | 1657 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 395,9 kcal |
| Tuk | 0 g |
| - z toho nasýtených | 0 g |
| Sacharidy | 97 g |
| - z toho cukry | 96 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,2 g |
Taliansko
| Kategória: | Cukrové ozdoby s motívmi |
| Hunterstvo | |
| Výrobca | Decora |
| EAN | 8024622068486 |
| Kód produktu | 0500415 |