Cukrové ozdoby v tvare futbalových lôpt pripravené na priame použitie. Sú vyrábané ručne, s obsahom prírodných extrakčných farbív. Ideálne na zdobenie tort, košíčkov a ďalších dezertov. Tieto dekorácie sú už hotové, netreba ich ďalej upravovať. Rozmery: priemer 3 cm, v balení 9 ks.
práškový cukor, voda, kukuričný škrob, farbivo: E153, zahusťovadlo: E401, E466, E415, E405, E412, vaječný bielok, konzervačná látka: sorban draselný (E202)
| Alergény | vajcia |
| Energetická hodnota kJ | 1657 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 395,9 kcal |
| Tuk | 0 g |
| - z toho nasýtených | 0 g |
| Sacharidy | 97 g |
| - z toho cukry | 96 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0 g |
Taliansko
| Farba | biela |
| Výrobca | Decora |
| EAN | 8024622059255 |
| Kód produktu | 0500269 |