Cukrová ozdoba na torty či iné múčniky je vyhotovená v tvare basketbalovej lopty. V balení 6 ks. Určené na priame zdobenie, bez nutnosti predchádzajúcej úpravy. Priemer 4,5 cm.
Kryštálový cukor, voda, vaječný bielok, farbivo: košenila, kurkumín, rastlinné uhlie, kyselina citrónová.
| Alergény | vajcia |
| Energetická hodnota kJ | 1657 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 395,9 kcal |
| Tuk | 0 g |
| - z toho nasýtených | 0 g |
| Sacharidy | 97 g |
| - z toho cukry | 96 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0 g |
Taliansko
| Farba | červená |
| Výrobca | Decora |
| EAN | 8024622062095 |
| Kód produktu | 0500401 |