Cukrové perličky na zdobenie cukrárskych výrobkov, pohárov, dezertov a vianočného pečiva. Mini perličky 100 g sú vyrobené z prírodných extraktných farbív. Nie je potrebná žiadna zložitá príprava — ideálne na finálne doladenie cukrárskych a pekárskych výrobkov. Priemer perličiek 1,5 mm, balenie 100 g, mix farieb.
Balenie obsahuje: 100 g
cukor, škrob (z pšenice a kukurice), glukózový sirup, farbivá: E120, E160a; rastlinný olej z kokosu a repky olejnej, poťah: biely včelí vosk.
| Alergény | lepok, mlieko, orechy, sója, vajcia |
| Energetická hodnota kJ | 1634 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 390,4 kcal |
| Tuk | 0 g |
| - z toho nasýtených | 0 g |
| Sacharidy | 96 g |
| - z toho cukry | 75 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0 g |
Taliansko
| Farba | mix |
| Kategória: | Perličky a kamienky |
| Cukrový máček | |
| Výrobca | Decora |
| EAN | 8024622047658 |
| Kód produktu | 2081106 |