Zlaté metalické šištičky cukrové perličky sú krásnym doplnkom hladkého povrchu tort. Dajú sa s nimi zdobiť aj perníčky, drobné cukrovinky, muffiny alebo torty. Ide o univerzálne dekorácie, ktoré vám pomôžu doladiť vaše chutné pečivo. Ďalšou obrovskou výhodou periel je ich ľahká aplikácia. Stačí ich položiť na vámi vybraný povrch a je hotovo. Perly sa dokonale hodia k cukrovej hmote a ďalším. Dajú sa kombinovať s rôznymi krémami. V našej ponuke nájdete jemné cukrové perly, ktoré je možné bez problémov konzumovať aj s dezertom. Ak zdobenie posypete na vláčny krém, vlhkosť z neho môže posýpku zmäkčiť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkém kréme dlhší čas, môže sa z posypky uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovej torte, môžete tento druh zdobenia na torty lepiť polotuhou čokoládou alebo glazúrou na perníčky. So posýpkou pracujte najlepšie nad miskou alebo plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
biely cukor, pšeničná múka, kukuričný sirup, leštící látka kapol (šelak, rastlinný olej), mastenec, potravinárske farbivá: E102, E172.
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1480 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 353,6 kcal |
| Tuk | 0,17 g |
| - z toho nasýtených | 0,03 g |
| Sacharidy | 87,4 g |
| - z toho cukry | 76,3 g |
| Bielkoviny | 1,7 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | zlatá |
| Kategória: | Perličky a kamienky |
| Cukrový máček | |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116715936 |
| Kód produktu | ilc1177 |