Zlaté metalické cukrové perličky sú krásnym doplnkom hladkého povrchu tort, korpov. Dajú sa s nimi zdobiť aj perníky, drobné cukrovinky, muffiny alebo torty. Jedná sa o univerzálne ozdoby, ktoré vám pomôžu doladiť vaše chutné pečivo. Ďalšou obrovskou výhodou periel je ich jednoduchá aplikácia. Stačí ich položiť na vybraný povrch a je hotovo. Perly sa dokonale hodia k cukrovej plnke a ďalším. Dá sa ich kombinovať s rôznymi krémami. V našej ponuke nájdete jemné cukrové perly, ktoré možno bez obáv konzumovať aj s dezertom. Ak zdobenie nasypete na vláčne cesto, vlhkosť z neho môže posýpku zmäkčiť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkom kréme dlhší čas, môže sa z posypky uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovej torte, môžete tento druh zdobenia na torty lepiť polotuhou čokoládou alebo glazúrou na perníčky. So posýpkou pracujte najlepšie nad miskou alebo plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
biely cukor, ušľachtilá pšeničná múka, škrobový sirup, leštící látka kapol (šelak, rastlinný olej), mastek, potravinárske farbivá: E102, E155, E172.
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1480 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 353,6 kcal |
| Tuk | 0,17 g |
| - z toho nasýtených | 0,03 g |
| Sacharidy | 87,4 g |
| - z toho cukry | 76,3 g |
| Bielkoviny | 1,7 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | zlatá |
| Kategória: | Perličky a kamienky |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116715905 |
| Kód produktu | ilc1172 |