Posyp má podobu drobných guličiek. Majú iba 2 mm v priemere a majú krásnu farbu. Ide o sladký posyp z rady unikátnych produktov od ILOVECAKES. Nemení chuť zdobených výrobkov, je vyrobený z prirodzených farbív a má chuť cukrového cesta. Ide o veľmi univerzálne zdobenie, ideálne na dekorovanie cupcakeov, cookies, perníkov, muffinov, tort, zákuskov, pečiva, dortov, pralík, lanýžov, čokolády, zmrzliny a mnohých ďalších sladkých výrobkov, najmä tých so krémami a polevou. Je vhodný pre každú príležitosť: svadba, karneval, narodeniny, Deň matiek a mnoho ďalších. Balené v praktickej šroubovacej dóze.
Balenie obsahuje: 80 g
biely cukor, ušľachtilá pšeničná múka, škrobový sirup, leštící látka kapol (šelak, rastlinný olej), mastenec, potravinárske farbivá: E133, E102, E174.
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1480 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 353,6 kcal |
| Tuk | 0,17 g |
| - z toho nasýtených | 0,03 g |
| Sacharidy | 87,4 g |
| - z toho cukry | 76,3 g |
| Bielkoviny | 1,7 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | modrá |
| Kategória: | Perličky a kamienky |
| Cukrový máček | |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116715813 |
| Kód produktu | ilc1167 |