Zlaté metalické cukrové perličky sú krásnym doplnkom hladkého povrchu tort, Dajú sa s nimi ozdobiť aj perníčky, drobné cukrovinky, muffiny alebo torty. Ide o univerzálne dekorácie, ktoré vám pomôžu doladiť vaše chutné pečivo. Ďalšou obrovskou výhodou perličiek je ich ľahká aplikácia. Stačí ich položiť na vámi vybraný povrch a je hotovo. Perly sa perfektne hodia ku cukrovej paste a ďalším. Dá sa ich kombinovať s rôznymi krémami. V našej ponuke nájdete jemné cukrové perly, ktoré je možné bez obáv konzumovať aj s dezertom. Ak zdobenie nasypete na vláčny krém, vlhkosť z neho môže posypku zmäkčiť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkom kréme dlhší čas, môže sa z posypky uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovej torte, môžete tento druh zdobenia lepiť polotuhou čokoládou, alebo glazúrou na perníčky. s posypkou pracujte najlepšie nad miskou, či plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
biely cukor, ušľachtilá pšeničná múka, škrobový sirup, leštící látka kapol (šelak, rastlinný olej), mastek, potravinárske farbivá: E102, E155, E172.
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1480 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 353,6 kcal |
| Tuk | 0,17 g |
| - z toho nasýtených | 0,03 g |
| Sacharidy | 87,4 g |
| - z toho cukry | 87,4 g |
| Bielkoviny | 1,7 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | zlatá |
| Kategória: | Perličky a kamienky |
| Cukrový máček | |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116715912 |
| Kód produktu | ilc1175 |