Cukrovinkové posypy v ružovej metalickej farbe sú osvedčeným spôsobom, ako zaujímavo ozdobiť tortu alebo iné sladké pochúťky. Hotové doplnky, ako sú cukrové perly, vám umožnia vytvoriť krásnu dekoráciu vo vašej domácej kuchyni. Používajú ich tiež profesionálni cukrári na dozdobenie tort a iných pekárskych výrobkov. Perličky máme v rôznych farbách, veľkostiach a tvaroch. Vďaka tomu je ich možné ľahko zladiť s ďalšími detailmi na pečive alebo sladkostiach. Ak posyp zdobenia nasypete na vláčny krém, vlhkosť z neho môže posyp zmäknúť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkom kréme dlhšie dobu, môže sa z posypu uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovej torte, môžete tento druh zdobenia na torty lepiť polotuhou čokoládou alebo glazúrou na perníčky. s posypkami pracujte najlepšie nad miskou, či plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
biely cukor, ušľachtilá pšeničná múka, škrobový sirup, leštící látka kapol (šelak, rastlinný olej), mastek, potravinárske farbivá: E122, E155, E174.
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1480 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 353,6 kcal |
| Tuk | 0,17 g |
| - z toho nasýtených | 0,03 g |
| Sacharidy | 87,4 g |
| - z toho cukry | 76,3 g |
| Bielkoviny | 1,7 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | ružová |
| Kategória: | Perličky a kamienky |
| Cukrový máček | |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116715851 |
| Kód produktu | ilc1170 |