Cukrárske posypy sú osvedčeným spôsobom, ako zaujímavo ozdobiť tortu alebo inú sladkú pochúťku. Ružové metalické perličky sú 2 mm veľké a umožnia vám vytvoriť krásnu dekoráciu vo vašej domácej kuchyni. Používajú ich tiež profesionálni cukrári na dozdobenie tort a iného pečiva. Perličky máme v rôznych farbách, veľkostiach. Vďaka tomu ich je možné ľahko zladiť s ďalšími detailmi na pečive alebo dezertoch. Metalické ružové perličky na zdobenie tort sú krásnym doplnkom hladkého povrchu tort. Dajú sa s nimi ozdobiť aj perníčky, drobné cukrovinky, muffiny alebo torty. Ide o univerzálne dekorácie, ktoré vám pomôžu doladiť vaše chutné pečivo. Ďalšou obrovskou výhodou perál je ich ľahká aplikácia. Stačí ich položiť na vámi vybraný povrch a je hotovo. Perly sa perfektne hodia k cukrovej pasty a ďalším. Dá sa ich kombinovať s rôznymi krémami. V našej ponuke nájdete jemné cukrové perly, ktoré je možné bez obáv konzumovať aj s dezertom. Ak zdobenie nasypete na vláčny krém, vlhkosť z neho môže posypek zmäkčiť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkém kréme dlhšiu dobu, môže sa z posypky uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovacej torte, môžete tento druh zdobenia k tortám lepiť polotuhou čokoládou alebo glazúrou na perníčky. s posýpkami pracujte najlepšie nad misou, či plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
biely cukor, ušľachtilá pšeničná múka, škrobový sirup, leštiaca látka kapol (šelak, rastlinný olej), mastek, potravinárske farbivá: E122, E174.
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1480 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 353,6 kcal |
| Tuk | 0,17 g |
| - z toho nasýtených | 0,03 g |
| Sacharidy | 87,4 g |
| - z toho cukry | 76,3 g |
| Bielkoviny | 1,7 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | ružová |
| Kategória: | Perličky a kamienky |
| Cukrový máček | |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116715943 |
| Kód produktu | ilc1178 |