Posýpka má podobu drobných guličiek. Majú len 2 mm v priemere a majú krásnu zelenú kovovú farbu. Ide o sladkú posýpku z rady jedinečných produktov od ILOVECAKES. nemení chuť zdobených výrobkov, je vyrobená z prírodných farbív a má chuť cukrovej pasty. Ide o veľmi univerzálne zdobenie, ideálne na dekorovanie cupcakov, cookies, perníčkov, muffinov, tort, zákuskov, pečiva, tort, pralín, lanýžov, čokolády, zmrzliny a mnohých ďalších sladkých výrobkov, najmä tých s krémami a polevou. Je vhodný pre každú príležitosť: svadba, karneval, narodeniny, Deň matiek a mnoho ďalších. Balené v praktickej šróbakovej dóze. Ak posýpku nasypete na vláčny krém, vlhkosť z neho môže posýpke spôsobiť zmäknutie. Ale pozor, ak bude posýpka na vlhkom kréme dlhšie, môže sa z posýpky uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovej torte, môžete tento druh posýpky lepiť polotuhou čokoládou, alebo glazúrou na perníčky. s posýpkou pracujte najlepšie nad miskou, či plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
biely cukor, ušľachtilá pšeničná múka, škrobový sirup, lesklá látka kapol (šelak, rastlinný olej), mastok, potravinárske farbivo: E174.
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1480 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 353,6 kcal |
| Tuk | 0,17 g |
| - z toho nasýtených | 0,03 g |
| Sacharidy | 87,4 g |
| - z toho cukry | 76,3 g |
| Bielkoviny | 1,7 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g g |
Ukrajina
| Farba | biela |
| Kategória: | Perličky a kamienky |
| Cukrový máček | |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116715820 |
| Kód produktu | ilc1166 |