Tieto levanduľové perličky sú univerzálna cukrová dekorácia. Tieto farebné cukrové guľôčky dodávajú eleganciu tradičným aj inovatívnym cukrársým výtvorom. Vysokokvalitná farbivá zaručujú farebnú stálosť. Perličky na zdobenie tort sú krásnym doplnkom hladkého povrchu tort. Dajú sa s nimi zdobiť aj perníčky, drobné cukrovinky, muffiny alebo torty. Ide o univerzálne dekorácie, ktoré vám pomôžu doladiť vaše chutné pečivo. Ďalšou obrovskou výhodou periel je ich ľahká aplikácia. Stačí ich položiť na vámi vybraný povrch a je hotovo. Perly sa perfektne hodia k cukrovej pate a ďalším. Dajú sa kombinovať s rôznymi krémami. V našom sortimente nájdete jemné cukrové perly, ktoré je možné bez obáv konzumovať aj s dezertom. Ak zdobenie nasypete na vláčny krém, vlhkosť z neho môže posypek zmäkčiť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkom kréme dlhšie dobu, môže sa z posypky uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovej torte, môžete tento druh zdobenia na torty lepiť poltuhočokoládou, alebo glazúrou na perníčky. so posýpkou pracujte najlepšie nad miskou, či plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
biely cukor, šľachtená pšeničná múka, škrobový sirup, leštiaca látka kapol (lak, rastlinný olej), mastek, potravinárske farbivá: E122, E132.
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1480 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 353,6 kcal |
| Tuk | 0,17 g |
| - z toho nasýtených | 0,03 g |
| Sacharidy | 87,4 g |
| - z toho cukry | 76,3 g |
| Bielkoviny | 1,7 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | fialová |
| Kategória: | Perličky a kamienky |
| Cukrový máček | |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116716063 |
| Kód produktu | ilc1200 |