Perličky sú univerzálna cukrová dekorácia zložená zo zmesi farieb. Tieto farebné cukrové guličky dodávajú eleganciu tradičným aj inovatívnym cukrárom výtvorom. Vysoko kvalitné farbivá zaručujú farebnú stálosť. Perličky na zdobenie tort sú krásnym doplnkom hladkého povrchu tort. Dá sa s nimi zdobiť aj medovníky, drobné cukrovinky, muffins alebo torty. Ide o univerzálne dekorácie, ktoré vám pomôžu doladiť vaše chutné pečivo. Ďalšou obrovskou výhodou periel je ich ľahká aplikácia. Stačí ich položiť na vámi vybraný povrch a je hotovo. Perly sa perfektne hodia k cukrovej pate a ďalším. Dajú sa kombinovať s rôznymi krémami. V našej ponuke nájdete jemné cukrové perly, ktoré je možné bez obáv konzumovať aj s dezertom. Ak zdobenie nasypete na vláčny krém, vlhkosť z neho môže posypek zmäkčiť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkom kréme dlhšie dobu, môže sa z posypky uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovej torte, môžete tento druh zdobenia lepiť polotuhou čokoládou, alebo glazúrou na medovníčky. s posýpkou pracujte najlepšie nad miskou, či plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
biely cukor, pšeničná múka, kukuričný sirup, potravinársky škrob, leštidlo kapol (šelak, rastlinný olej), potravinárske farbivá: E122, E102, E124, E110, E133.
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1480 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 353,6 kcal |
| Tuk | 0,17 g |
| - z toho nasýtených | 0,03 g |
| Sacharidy | 87,4 g |
| - z toho cukry | 76,3 g |
| Bielkoviny | 1,7 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | oranžová / červená / žltá / ružová |
| Kategória: | Perličky a kamienky |
| Cukrový máček | |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116714960 |
| Kód produktu | ilc1201 |