Posýpka má podobu rôzne veľkých perličiek v bielej farbe. Ide o sladký posyp z radu unikátnych produktov od ILOVECAKES. Nezmení chuť zdobených výrobkov, je vyrobený z prírodných farbív a má chuť cukrovitej pasty. Ide o veľmi univerzálne zdobenie, ideálne na dekorovanie cupcakov, sušienok, medovníkov, muffinov, tort, zákuskov, pečiva, tort, pralín, lanýžov, čokolády, zmrzliny a mnohých ďalších sladkých výrobkov, najmä tých s krémami a polevou. Je vhodný pre každú príležitosť: svadba, karneval, narodeniny, Deň matiek a mnoho ďalších. Balené v praktickej skrutkovacej dóze. Ak posýpku nasypete na vláčny krém, vlhkosť z neho môže posýpku zmäkčiť. Ale pozor, ak bude posýpka na vlhkém kréme dlhšie dobu, môže sa z posýpku uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovej torte, môžete tento druh posýpky na torty lepíť polotuhou čokoládou, alebo glazúrou na perníčky. s posýpkou pracujte najlepšie nad miskou, či plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
cukor, pšeničná múka, škrobový sirup, mastenec, lesk látka kapol, kukuričný škrob, maltodextrín, lesk látka E903-901-464 (E555 - ako nosič), potravinárske farbivá: E170, E174.
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1480 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 353,6 kcal |
| Tuk | 0,17 g |
| - z toho nasýtených | 0,3 g |
| Sacharidy | 87,4 g |
| - z toho cukry | 66,4 g |
| Bielkoviny | 1,65 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | biela |
| Kategória: | Perličky a kamienky |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116701137 |
| Kód produktu | ilc1088 |