Univerzálne, farebné a chutné. To sú slová, ktorými môžeme určite opísať tieto cukrové konfety v ružovej variante. Tento typ posypu je proste dokonalý. Ich farby vyniknú rovnako ako ich tvary. Celá sústava však nepôsobí honosne, ale skôr veľmi ucelene. Navzdory rôznorodosti môžete všetky jej prvky ľahko použiť pri zdobení jedného jedného dortu. Posyp sa používa na zdobenie rôznych sladkých pečív. Môžu to byť torty, zákusky, cupcakes alebo zmrzlinové dezerty, rovnako ako torty, medovníky alebo iné sušienky. Cukrové konfety majú mnoho výhod ako je neuveriteľne ľahké použitie. Stačí ich položiť na vybraný pečený výrobok. Krásna a jedinečná dekorácia hotová za pár chvíľ a vyrobená v pohodlí domova. Hodí sa na najrôznejšie príležitosti. Nemení chuť vašich výtvorov. Ak zdobenie nasypete na vláčny krém, vlhkosť z neho môže posypek zmäkčiť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkém kréme dlhšie dobu, môže sa z posypky uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovanom dortu, môžete tento druh zdobenia k tortám lepiť polotuhou čokoládou, alebo glazúrou na perníčky. s posypky pracujte najlepšie nad miskou, či plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
biely cukor, vysoko kvalitná pšeničná múka, škrobový sirup, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zahusťovadlá: E412, E415, E466, E414; lesklá látka kapol (šošak, rastlinný olej), mastek, potravinárska farbivá: E122.
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1537 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 367,3 kcal |
| Tuk | 3,4 g |
| - z toho nasýtených | 0,19 g |
| Sacharidy | 84,6 g |
| - z toho cukry | 59 g |
| Bielkoviny | 3,6 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | ružová |
| Kategória: | Cukrové zdobenie konfety |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116716360 |
| Kód produktu | ilc1228 |