Vydejte sa s týmto farebným cukrovým posýpaním do vírov karnevalu. Krásne cukrové posýpky I LOVE CAKES v rôznych tvaroch vám pomôžu zaujímavým spôsobom ozdobiť muffiny, torty, koláče, dezerty, cake pops, sušienky a ďalšie sladkosti. Posýpky budú krásnou ozdobou pečiva na najrôznejšie párty, výročia alebo na tortu k narodeninám. Cukrové posýpky sa budú hodiť pri príprave sladkostí na sladký stôl. Cukrové posýpky sú balené v praktickej nádobe pre ľahké dávkovanie a skladovanie. Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosah slnečného žiarenia. Ak zdobenie nasypete na vláčny krém, vlhkosť z neho môže posýpku zmäkčiť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkom kréme dlhšie dobu, môže sa z posýpku uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovacom dortu, môžete tento druh zdobenia na dortoch lepiť polo tuhú čokoládou, alebo glazúrou na perníčky. so posýpkami pracujte najlepšie nad miskou, či plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
biely cukor, vysoko kvalitná pšeničná múka, škrobový sirup, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zhuršťovadlá: E412, E415, E466, E414; lesťovacia látka kapol (šelak, rastlinný olej), mastok, potravinárske farbivá: E132, E133 , E122, E102, E124, E172, E155, E110.
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1537 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 367,3 kcal |
| Tuk | 3,4 g |
| - z toho nasýtených | 0,19 g |
| Sacharidy | 84,6 g |
| - z toho cukry | 59 g |
| Bielkoviny | 3,6 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | modrá / žltá / ružová |
| Kategória: | Cukrové ozdoby s motívmi |
| Zmes na zdobenie cukrom | |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116716544 |
| Kód produktu | ilc1241 |