Ak organizujete s kamarátkami babyshower na oslavu príchodu vašej dievčatka, môžete na túto príležitosť vyrobiť rôzne sladké dobroty, ako sú donuts alebo cupcakes. Na dokonalé dokončenie dekorácie sa vám budú hodiť tieto cukrové ozdoby. Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo zdroje svetla a tepla. Zaobchádzajte opatrne.
práškový cukor, tapiokový škrob, voda, zahusťovadlá: E466, E401, E415, E412; potravinárske farbivá: E100, E120, E133, E153; vaječný albumín.
| Alergény | orechy |
| Energetická hodnota kJ | 1636 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 390,9 kcal |
| Tuk | 0 g |
| - z toho nasýtených | 0 g |
| Sacharidy | 96 g |
| - z toho cukry | 75 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0 g |
Taliansko
| Farba | ružová |
| Kategória: | Cukrové ozdoby s motívmi |
| Detská sprcha | |
| Výrobca | Decora |
| EAN | 8024622079901 |
| Kód produktu | 0500429 |