Univerzálne, farebné a chutné. To sú slová, ktorými môžeme určite opísať tieto cukrové konfety v červenej variante. Tento typ posýpky je proste dokonalý. Ich farby vyniknú rovnako ako ich tvary. Celá zostava však nepôsobí honosne, ale skôr veľmi ucelene. Napriek rozmanitosti môžete všetky jej prvky ľahko použiť pri ozdobovaní jedného jedného tortu. Posýpka sa používa na zdobenie rôznych sladkých pečív. Môžu to byť torty, zákusky, cupcakes alebo zmrzlinové dezerty, rovnako ako torty, medovníky alebo iné sušienky. Cukrové konfety majú mnoho výhod ako je neuveriteľne jednoduché použitie. Stačí ich položiť na vybratý pečený výrobok. Krásna a jedinečná dekorácia hotová za pár chvíľ a vyrobená v pohodlí domova. Hodí sa pre najrôznejšie príležitosti. nemení chuť vašich výtvorov. Ak zdobenie nasypete na vláčny krém, vlhkosť z neho môže posýpku zvlhčiť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkom kréme dlhšiu dobu, môže sa z posýpky uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie kúsky dekorácie držali napríklad na potahovej torte, môžete tento druh zdobenia k tortám lepiť polotuhou čokoládou, alebo glazúrou na perníčky. s posýpkou pracujte najlepšie nad miskou, či plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
biely cukor, vysoko kvalitná pšeničná múka, škrobový sirup, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zahusťovadlá: E412, E415, E466, E414; lešticí látka kapol (šelak, rastlinný olej), mastenec, potravinárske farbivá: E124, E110.
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1537 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 367,3 kcal |
| Tuk | 3,4 g |
| - z toho nasýtených | 0,19 g |
| Sacharidy | 84,6 g |
| - z toho cukry | 59 g |
| Bielkoviny | 3,6 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | červená |
| Kategória: | Cukrové zdobenie konfety |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116716384 |
| Kód produktu | ilc1230 |