Práškový cukor, voda, kukuričný škrob, bielky z vajec, zahušťovadlo: E466; farbivá: E120, E100.
| Alergény | vajcia |
| Energetická hodnota kJ | 1636 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 390,9 kcal |
| Tuk | 0 g |
| - z toho nasýtených | 0 g |
| Sacharidy | 96 g |
| - z toho cukry | 75 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0 g |
Taliansko
| Farba | ružová |
| Kategória: | Cukrové ozdoby s motívmi |
| Detská sprcha | |
| Krst | |
| Výrobca | Decora |
| EAN | 8024622082772 |
| Kód produktu | 0500455 |