Krásne jedlé cukrové dekorácie pripravené na použitie. Vhodné na torty a cupcakes na krstiny, baby shower, vítanie občankov, narodenie bábätka, atď. Ručne vyrábané s prirodzene extrahovanými farbivami. Zloženie: Pokyny pre skladovanie: Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo zdroje svetla a tepla. Krehká manipulácia s opatrnosťou. Veľkosti: od 2,6 cm do 5 cm.
Práškový cukor, voda, kukuričný škrob, bielky z vajec, zahušťovadlo: E466; farbivá: E120, E100.
| Alergény | vajcia |
| Energetická hodnota kJ | 1636 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 390,9 kcal |
| Tuk | 0 g |
| - z toho nasýtených | 0 g |
| Sacharidy | 96 g |
| - z toho cukry | 75 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0 g |
Taliansko
| Farba | žltá |
| Kategória: | Cukrové ozdoby s motívmi |
| Detská sprcha | |
| Krst | |
| Výrobca | Decora |
| EAN | 8024622082802 |
| Kód produktu | 0500458 |