Cukrové dekorácie na zdobenie tort, cupcakes a ďalších dezertov vo forme malých snehových pusiniek. Tieto snehové pusinky sú v balení v troch farbách, môžete si tak vybrať ľubovoľné jednobarevné či viacfarebné kombinácie, ktoré na svoj tort umiestite. V balení 90 g.
Balenie obsahuje: 90 g
Voda, kukuričný škrob, aróma, cukor, mliečne bielkoviny, farbivá: E120, E131, zahusťovadlo: E414
| Alergény | mlieko |
| Energetická hodnota kJ | 1690 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 403,8 kcal |
| Tuk | 0,0 g |
| - z toho nasýtených | 0,0 g |
| Sacharidy | 98,4 g |
| - z toho cukry | 96,7 g |
| Bielkoviny | 0,9 g |
| Soľ | 1,8 g |
Španielsko
| Kategória: | Ozdoby na torty |
| Dekorácie na torty ozdoby a posypy | |
| Mini marshmallow a pusinky | |
| Výrobca | Dekora |
| EAN | 8435035230184 |
| Kód produktu | 210103 |