Cukrové dekorácie Panda sú pripravené na priame použitie. Sú vyrobené ručne, s obsahom prírodných extrakčných farbív. Ideálne na zdobenie tortov, koláčov a ďalších dezertov. Tieto dekorácie sú už hotové, nie je potrebné ich ďalej upravovať. Veľkosť figúriek je okolo 3 -4 cm. V balení 6 ks.
Kryštálový cukor, voda, kukuričný škrob, gumy: E401, E466, E415, E405, E412; farbivá: E153, E100, E133; vaječné bielky.
| Alergény | vajcia |
| Energetická hodnota kJ | 1636 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 390,9 kcal |
| Tuk | 0 g |
| - z toho nasýtených | 0 g |
| Sacharidy | 97 g |
| - z toho cukry | 75 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0 g |
Taliansko
| Farba | biela |
| Výrobca | Decora |
| EAN | 8024622066260 |
| Kód produktu | 0500319 |