práškový cukor, tapiokový škrob, voda, zahusťovadlá: E466, E401, E415, E412, farba: E120; bielok z vajíčka.
| Alergény | vajcia |
| Energetická hodnota kJ | 1695 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 405 kcal |
| Tuk | 0 g |
| - z toho nasýtených | 0 g |
| Sacharidy | 96 g |
| - z toho cukry | 75 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0 g |
Taliansko
| Kategória: | Veľká noc |
| Zdobenie na Veľkú noc | |
| Cukrové ozdoby s motívmi | |
| Jar | |
| Veľkonočné zdobenie | |
| Výrobca | Decora |
| EAN | 8024622082734 |
| Kód produktu | 0500451 |