Cukrové posypky vo forme zlatých hviezdičiek sú ozdobným doplnkom pečiva a dezertov, ktoré navodí kúzlo nielen vianočnej atmosféry. Vďaka svojmu jedinečnému lesklému vzhľadu a tvaru hviezdy je ideálny na zdobenie tort, muffinov, perníkov a zmrzliny. Farebné, lesklé prvky pritahujú pozornosť a dodávajú pečivu elegantný vzhľad. Ideálny k dekorácii pri rôznych príležitostiach, najmä v období sviatkov, ako sú Vianoce alebo Silvester. Dostupné v praktickom balení, ktoré uľahčuje skladovanie a dávkovanie. Všestrannosť posypov znamená, že ich môžete použiť pre rôzne príležitosti. Dodajte svojmu pečeniu jedinečný nádych s našimi jedlými cukrovými motýlikmi v krásnych pastelových farbách. Ak zdobenie nasypete na vláčny krém, vlhkosť z neho môže posypte zmäkčiť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkém kréme dlhšie dobu, môže sa z posypky uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovej torte, môžete tento druh zdobenia na torty lepiť polotuhou čokoládou, alebo glazúrou na perníčky. S posýpkami pracujte najlepšie nad miskou, či plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
biely cukor, vysoko kvalitná pšeničná múka, škrobový sirup, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zahusťovadlá: E412, E415, E466, E414; lesklá látka kapol (šelak, rastlinný olej), mastenec, potravinárske farbivá: E102, E124 , E155, E170, E172.
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1562,5 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 373,4 kcal |
| Tuk | 3,6 g |
| Sacharidy | 86,0 g |
| Bielkoviny | 3,8 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,01 g |
Ukrajina
| Farba | zlatá |
| Kategória: | Ozdoby na tortu hviezdy a hviezdičky |
| Vianočné zdobenie | |
| Vesmír, hviezdy, kozmonaut | |
| Vianočné ozdoby a posypy | |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116714618 |
| Kód produktu | ilc1215 |