Cukrová posypka vo forme vajíčok je perfektnou ozdobou pre zdobenie všetkých druhov dortov, perníkov, báboviek, muffinov a veľkonočných cukríkov. Posyp vyzerá veľmi pekne a chutí skvele. Krásne farby a rafinovaný tvar posypov dodajú vášmu pečivu jedinečný vzhľad.
Balenie obsahuje: 80 g
bílý cukr, vysoce kvalitní pšeničná mouka, škrobový sirup, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zahušťovadla: E412, E415, E466, E414; leštící látka kapol (šelak, rostlinný olej), mastek, potravinářská barviva: E102, E124 , E133.
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1537 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 367,3 kcal |
| Tuk | 3,4 g |
| - z toho nasýtených | 0,19 g |
| Sacharidy | 84,6 g |
| - z toho cukry | 59 g |
| Bielkoviny | 3,6 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,01 g |
EÚ
| Farba | zelená |
| Kategória: | Cukrové ozdoby s motívmi |
| Veľká noc | |
| Veľkonočné zdobenie | |
| Zdobenie na Veľkú noc | |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116716247 |
| Kód produktu | ilc1210 |