Červené srdiečka na zdobenie tort, koláčov, sušien. Krásne dekorácie pre vaše pečivo. Na hotové pečivo stačí posypať alebo naaranžovať do požadovaného tvaru a je to. Sú ideálne na valentínske prekvapenie alebo inú oslavu. Červená farba bude na pečive vyzerať krásne. Upečte si medovníčky, cupcake-y alebo iné pečivo a zabavte sa s deťmi ich zdobením. Všestrannosť posýpok znamená, že ich môžete použiť pre rôzne príležitosti. Dodejte svojmu pečeniu jedinečný nádych s našimi jedlými cukrovými motýlikmi v krásnych pastelových farbách. Ak zdobenie posypete na vláčny krém, vlhkosť z neho môže posypek zmäkčiť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkém kréme dlhšiu dobu, môže sa z posypky uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovej torte, môžete tento druh zdobenia k tortom lepiť polotuhou čokoládou, alebo glazúrou na perníčky. s posýpkami pracujte najlepšie nad miskou, či plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
Zloženie: biely cukor, vysoko kvalitná pšeničná múka, škrobový sirup, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zredzujúce látky: E412, E415, E466, E414; lesklá látka kapol (šelak, rastlinný olej), mastenec, potravinárske farbivá: E124, E110
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1537 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 367,3 kcal |
| Tuk | 3,4 g |
| - z toho nasýtených | 0,19 g |
| Sacharidy | 84,6 g |
| - z toho cukry | 59 g |
| Bielkoviny | 3,6 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | červená |
| Kategória: | Ozdoby na tortu srdce a srdiečka |
| Cukrové a čokoládové Valentínské zdobení | |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116716407 |
| Kód produktu | ilc1216 |