Cukrové posýpky v podobe modro-bielych snehových vločiek sú perfektnou ozdobou tort, koláčov a ďalšieho pečiva. Vločky dodajú kúzlo a romantickú atmosféru každej kompozícii dezertu. Vďaka nim môžete vyjadriť krásu jedinečným a vkusným spôsobom. Tieto dekoratívne prvky sú perfektné na zdobenie tort so rôznymi príležitosťami, ako sú narodeniny, Vianoce, ale aj zásnuby alebo výročie, dodávajú im jedinečné kúzlo a eleganciu. Ak zdobenie nasypete na vláčny krém, vlhkosť z neho môže posýpku zmäkčiť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkom kréme dlhšiu dobu, môže sa z posýpky uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovej torte, môžete tento druh zdobenia na torte lepiť polotuhou čokoládou alebo glazúrou na perníčky. s posýpkami pracujte najlepšie nad miskou alebo plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 1 kg
biely cukor, vysokokvalitná pšeničná múka, škrobový sirup, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zahusťovadlá: E412, E415, E466, E414; leštidlo kapol (šelak, rastlinný olej), mastenec, potravinárske farbivá: E133, E132
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1570 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 375,1 kcal |
| Tuk | 5,5 g |
| - z toho nasýtených | 1,5 g |
| Sacharidy | 90 g |
| - z toho cukry | 87 g |
| Bielkoviny | 4,5 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,01 g |
Ukrajina
| Farba | biela / modrá |
| Kategória: | Ozdoby na tortu vločky |
| Vianočné zdobenie | |
| Ľadové kráľovstvo | |
| Vianočné ozdoby a posypy | |
| Cukrové zdobenie 1kg | |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116715219 |
| Kód produktu | ilc1041 |