S touto cukrovou posýpkou oživíte koláčiky a cupcakes na letnú párty, na záhradných oslavách, atď. Krásne cukrové posýpky I LOVE CAKES obsahujúce perličky, tyčinky, konfety vám pomôžu zaujímavým spôsobom ozdobiť muffins, koláče, torty, dezerty, cake pops, sušienky a ďalšie sladkosti. Posýpky budú krásnou ozdobou pečiva na najrôznejšie párty, výročia alebo na tortu k narodeninám. Cukrové posýpky sa budú hodiť pri príprave sladkostí na slávnostný stôl. V balení nájdete zelené perličky, kolieska, tyčinky promixované so striebornými perličkami. Sú balené v praktickom nádobe pre ľahké dávkovanie a skladovanie. Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu slnečného žiarenia. Ak zdobenie nasypete na vláčny krém, vlhkosť z neho môže posýpky zmäkčiť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkom kréme dlhšiu dobu, môže sa z posýpky uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potahovej tortu, môžete tento druh zdobenia ku tortám lepiť polotuhou čokoládou, alebo glazúrou na perníčky. s posýpkami pracujte najlepšie nad miskou, či plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
biely cukor, celozrnná múka, ryžová múka, škrobový sirup, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zahušťovadlá: E412, E415, E466, E414; leštidlá kapol (šalak, rastlinný olej), mastenec, konzervant kyselina sorbová (E200 ), potravinárske farbivá: E133, E174, E102
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1657 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 395,9 kcal |
| Tuk | 3,2 g |
| - z toho nasýtených | 1,3 g |
| Sacharidy | 89,7 g |
| - z toho cukry | 66,4 g |
| Bielkoviny | 3,4 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | modrá / Silver |
| Kategória: | Zdobenie cukrom Milujem koláče |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116715783 |
| Kód produktu | ilc1160 |