Lahodné čokoládové hobliny, ktoré sú zároveň ozdobou nášho dezertu.
Balenie obsahuje: 80 g
kakaová hmota, cukor, kakaové maslo, emulgátor E322 (slnečnicový lecitín), prírodná vanilková aróma. Môže obsahovať mlieko. Obsah kakaovej sušiny min. 52 %.
| Alergény | mlieko |
| Energetická hodnota kJ | 2171 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 518,8 kcal |
| Tuk | 31,5 g |
| - z toho nasýtených | 19,5 g |
| Sacharidy | 49,4 g |
| - z toho cukry | 46,3 g |
| Bielkoviny | 5,5 g |
| Soľ | 0,01 g |
| Výrobca | dortis |
| EAN | 2021000012051 |
| Kód produktu | DR-6982 |