Čokoládová poleva v tube na zdobenie cupcakov, cakepopov a sušienok
.
Čokoládová poleva v tube na zdobenie cupcakov, cakepopov a sušienok. Použitie: Uistite sa, že je viečko dobre uzavreté, a rozohrejte vo vode s teplotou pod 38 °C.
Balenie obsahuje: 32 g
cukor, rastlinný olej (palmový, shae), sušené odstredené mlieko, emulgátor E322 (sójový lecitín), soľ, aróma, farbivá E133, E160a
| Alergény | mlieko, sója |
| Energetická hodnota kJ | 2450 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 585,4 kcal |
| Tuk | 38 g |
| - z toho nasýtených | 32 g |
| Sacharidy | 58 g |
| - z toho cukry | 58 g |
| Bielkoviny | 3 g |
| Vláknina | <0,5 g |
| Soľ | <0,2 g |
Holandsko
| Farba | zelená |
| Výrobca | Tasty Me |
| EAN | 8718734056850 |
| Kód produktu | DR-5842 |