Kakaová pomazánka BAM s príchuťou pomaranča je skutočnou lahôdkou pre všetkých milovníkov legendárnych príchutí Jaffa! Je to krémová kakaová pomazánka s jemne osviežujúcou pomarančovou príchuťou, ktorá v dokonalej harmónii spája sladkosť čokolády a citrusových tónov. Ideálna na natieranie na chleba, palacinky alebo ako tajná prísada do dezertov. Dá sa použiť aj ako poleva na koláče alebo ako náplň do sušien. Hneď ako ju ochutnáte, je ťažké zastaviť sa pri jednej lyžici! BAM Kakaová pomazánka s príchutou pomaranča prináša nostalgiu na úplne novú úroveň. Inšpirovaná klasickými sušienkami Jaffa, spája bohatú kakaovú chuť so sviežou vôňou pomaranča pre jedinečný dezert. Jej krémová textúra je ideálna na natieranie na chleba, palacinky alebo croissanty, ale to nie je všetko. Použite ju na výrobu tort, plnenie kobliet alebo vrchnú zmrzlinu a vytvorte niečo naozaj výnimočné. Pomazánka zaujme svojou tmavohnedou farbou, hodvábne jemnou textúrou a lákavou vôňou, v ktorej sa snúbi bohatá chuť čokolády s osviežujúcim nádychom pomaranča. Pomazánka je bez umelých farbív a konzervantov, vďaka čomu je ešte lákavejšia pre milovníkov kvalitných surovín. Urobte si lahodný puding na torty, pridajte ju do ranného kaše alebo len tak po lyžiciach. S pomazánkou BAM Cocoa Orange Spread sa ponoríte do chuti detstva – urobte zo svojej ďalšej sladkej pochúťky niečo výnimočné! Ingrediencie Ako skladovať Prípravok skladujte pri teplote 15 až 25°C na suchom a tmavom mieste. Výrobok by tiež nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu. Vyhnite sa skladovaniu v chladničke.
Balenie obsahuje: 200 g
Slnečnicový olej, sušené plnotučné mléko, cukor, maltodextrín, kakaový prášok 15 %, sojový lecitín, prírodná aróma 0,2 %, soľ.
| Alergény | arašidy, sezam, orechy, sója, mlieko |
| Energetická hodnota kJ | 2226 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 531,9 kcal |
| Tuk | 34,1 g |
| - z toho nasýtených | 5,5 g |
| Sacharidy | 37,1 g |
| - z toho cukry | 20 g |
| Bielkoviny | 4,9 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,1 g |
Slovinsko
| Farba | hnedá |
| Kategória: | Náplne do praliniek |
| Výrobca | BAM |
| EAN | 3830069845949 |
| Kód produktu | 2153bam |