Čokoládová dekorácie v podobe pierka je delikátna a elegantná, no zároveň všestranná forma dekorácie. Tieto krásne, filigránske zázraky, ktoré kombinujú tradíciu s modernými trendmi, vám umožňujú ozdobiť nielen najmenšie umelecké diela, ale celé alebo porciované torty. Vypuklé dekoratívne dekorácie sú veľmi ekonomické a ľahko sa používajú každý deň. Sú ideálne pre cukrárske a zmrzlinové kreácie. Peričko z horkej čokolády: Príchuť: Horká čokoláda Tvar: Vypuklý, Peričko Téma: Deň matiek, Deň otcov Vypuklé dezertné pierko Farba: Čokoládovo hnedá Rozmery: 54 mm Vyrobené v EÚ Čistá hmotnosť: 650 g
Kakaová hmota, cukor, emulgátor: E322 slnečnicový lecitín. Kakaová sušina: minimálne 56 %.
| Alergény | mlieko |
| Energetická hodnota kJ | 2143 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 512 kcal |
| Tuk | 31 g |
| - z toho nasýtených | 19,2 g |
| Sacharidy | 45,5 g |
| - z toho cukry | 41,6 g |
| Bielkoviny | 7,4 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,007 g |
EÚ
| Farba | hnedá |
| Kategória: | Čokoládové ozdoby a dekorácie |
| Výrobca | dortis |
| EAN | 2017000021612 |
| Kód produktu | DR-5503 |