Čokoládová dekorácia v podobe pierka je delikátna a elegantná, ale zároveň všestranná forma dekorácie. Tieto krásne, filigránske zázraky, ktoré kombinujú tradíciu s modernými trendmi, vám umožňujú zdobiť ako najmenšie umelecké diela, tak celé alebo porciované koláče. Vykrajované dekoratívne dekorácie sú veľmi ekonomické a ľahko sa používajú každý deň. Sú ideálne pre cukrářské a zmrzlinové kreácie. Perlička z bielej čokolády: Aróma: Biela čokoláda Tvar: Vykrajovaný, Perlička Téma: Deň matiek, Deň otcov Vykrajované dezertné pierko Farba: Biela Rozmery: 54 mm Vyrobené v EÚ Čistá hmotnosť: 650 g .
cukor, sušené plnotučné mlieko, kakaové maslo, emulgátor E322 (sójový lecitín), prírodné vanilkové aróma.
| Alergény | mlieko |
| Energetická hodnota kJ | 2267 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 541,7 kcal |
| Tuk | 30,5 g |
| - z toho nasýtených | 19,3 g |
| Sacharidy | 60 g |
| - z toho cukry | 59,6 g |
| Bielkoviny | 6,5 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,23 g |
EÚ
| Farba | biela |
| Kategória: | Čokoládové ozdoby a dekorácie |
| Výrobca | dortis |
| EAN | 2017000021629 |
| Kód produktu | DR-5504 |