Malé veselé dekorácie pre každé dievčatko, ktoré má rado jednorožce. Ručne vyrobené potahovacie hmoty v hravých tvaroch a žiarivých farbách potešia každého. Hodia sa na cupcakes i ďalšie zákusky a ich aplikácia je jednoduchá aj pre začiatočníkov. Skvelé na spoločné pečenie s deťmi. V balení nájdete 6 ks veselých tvarov v praktickom blistri pripravenom na okamžité použitie. Farbené prírodným extraktom. Pomocou týchto dekorácií ozvláštnite akýkoľvek dezert — vždy bude vyzerať originálne.
Kryštálový cukor, voda, vaječný bielok, farbivá: košenila, kurkumín, bixín, drevené uhlie, brilantná modrá FCF; kyselina citrónová.
| Alergény | vajcia |
| Energetická hodnota kJ | 1657 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 395,9 kcal |
| Tuk | 0 g |
| - z toho nasýtených | 0 g |
| Sacharidy | 97 g |
| - z toho cukry | 96 g |
| Bielkoviny | 2 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,2 g |
Taliansko
| Kategória: | Dekorácie na torty ozdoby a posypy |
| Cukrové ozdoby s motívmi | |
| Unicorn jednorožce | |
| Torta jednorožec | |
| Výrobca | Decora |
| EAN | 8024622063108 |
| Kód produktu | 0500409 |