Teraz môžete pripraviť narodeninovú párty pre každého malého milovníka dinosaurov. Tieto malé cukrové ozdoby sa dokonale hodia na zdobenie torty alebo koláčov. V balení nájdete 6 farebných ozdôb v tvare dinosaurov.
Práškový cukor, voda, škrob, vaječný bielok, farbivá: E100, E120, E153, E133, regulátor kyslosti: kyselina citrónová (E330)
| Alergény | vajcia |
| Energetická hodnota kJ | 1447 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 345,8 kcal |
| Tuk | 0 g |
| - z toho nasýtených | 0 g |
| Sacharidy | 84 g |
| - z toho cukry | 74 g |
| Bielkoviny | 2 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0 g |
Taliansko
| Farba | mix |
| Kategória: | Cukrové ozdoby s motívmi |
| Dinosaury | |
| Výrobca | Decora |
| EAN | 8024622072162 |
| Kód produktu | 0500428 |