Složení: bílý cukr, pšeničná mouka, škrob, melasa, rafinovaný bělený dezodorizovaný palmový olej, pšeničný škrob, modifikovaný škrob, zahušťovadla E415, E412, E466, E414, mastek, leštící látka Capol, maltodextrin, rybí želatina, barviva E124, E170, E174, voda
Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1699,84 kJ/406 kcal, tuky 5,5 g (z toho nasycené 1,5 g), sacharidy 92 g (z toho cukry 89 g), bílkoviny 2 g, sůl 0,01 g
Balenie obsahuje: 80 g
biely cukor, pšeničná múka, škrob, melasa, rafinovaný bielený dezodorizovaný palmový olej, pšeničný škrob, modifikovaný škrob, zahusťovadlá E415, E412, E466, E414, mastenec, leštiaca látka Capol, maltodextrín, rybia želatína, farbivá E124, E170, E174, voda
| Alergény | lepok, orechy |
| Energetická hodnota kJ | 1699,84 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 406,2 kcal |
| Tuk | 5,5 g |
| - z toho nasýtených | 1,5 g |
| Sacharidy | 92 g |
| - z toho cukry | 89 g |
| Bielkoviny | 2 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,01 g |
EÚ
| Farba | biela / Silver / červená |
| Výrobca | dortis |
| EAN | 8594217873134 |
| Kód produktu | DR-EX0665-80 |