Biela potahovacia hmota s jemnou vanilkovou chuťou a vôňou. Jej žiarivo biela farba ju predurčuje na zdobenie svadobných tort. Hmota však môžete obariť do požadovaného odtieňa. Hodí sa na modelovanie aj potahovanie.
Biela potahovacia hmota s jemnou vanilkovou chuťou a vôňou. Jej žiarivo biela farba ju predurčuje na zdobenie svadobných tort. Hmota však môžete obariť do požadovaného odtieňa. Hodí sa na modelovanie aj potahovanie.
Balenie obsahuje: 1 kg
cukor, glukózový sirup, rastlinný tuk (palmojadrový, kokosový), voda, zvlhčujúca látka: glycerol, zahusťovadlo: E 415 – xanthanová kyselina: E330-kyselina citrónová, aróma.
| Alergény | mlieko, Oxid siričitý a siričitany, orechy |
| Energetická hodnota kJ | 1708 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 408,1 kcal |
| Tuk | 6,2 g |
| - z toho nasýtených | 5,7 g |
| Sacharidy | 87,8 g |
| - z toho cukry | 85,8 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0 g |
EÚ
| Farba | biela |
| Kategória: | Biela poťahovacia hmota |
| Poťahovacia hmota 1 kg | |
| Výrobca | IRCA |
| EAN | 25320143 |
| Kód produktu | 01060228 |