Lyofilizované ovocie je 100 % čisté ovocie, z ktorého bola odstránená voda. Je chrumkavo vysušené, zachováva si svoju farbu, chuť a až 98 % výživovej hodnoty, takže je takmer identické s pôvodným ovocím. Neobsahuje konzervačné látky. Môže sa rehydrovať alebo priamo konzumovať. Ideálne do müsli, jogurtov, sorbetov, smoothies, kulinárskych špecialít a na pečenie. Vyrobené z 300 g čerstvého ovčieho mäsa.
Balenie obsahuje: 30 g
100% melón dehydrovaný lyofilizáciou (proces lyofilizácie)
| Energetická hodnota kJ | 1335 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 319 kcal |
| Tuk | 0,9 g |
| - z toho nasýtených | 0,01 g |
| Sacharidy | 74,2 g |
| - z toho cukry | 59 g |
| Bielkoviny | 4,7 g |
| Vláknina | 8,1 g |
| Soľ | <0,01 g |
EÚ
| Výrobca | dortis |
| EAN | 8588007402314 |
| Kód produktu | DR-AL000102 |