Všestranný pomocník Zlatý klas, originálny krémový prášok s vanilkovou príchuťou, je ideálny na prípravu vanilkovej omáčky na dukátové buchtičky, ďalej na prípravu náplní, krémov, jemných ciest či korpusov. Výborný je aj v kombinácii s čokoládou, kávou, mandľami, rumom či orechmi. Odporúčané dávkovanie: Hustý krém (40 g Zlatý klas, 50 g cukru, 500 ml mlieka), stredne hustý krém (40 g Zlatý klas, 60 g cukru, 800 ml mlieka), riedky krém (40 g Zlatý klas, 80 g cukru, 1000 ml mlieka)
Obsah vrecka dobre rozmiešajte v 100 ml mlieka. Do zvyšného mlieka pridajte 2 polievkové lyžice cukru, 1-2 balíčky vanilínového cukru a za stáleho miešania priveďte do varu. Pripravenú zmes pomaly vlejte do vriaceho mlieka a za stáleho miešania varte asi 1-2 minúty..
Balenie obsahuje: 40 g
kukuričný škrob, aróma, farbivo (karotény, riboflavín)
| Alergény | lepok, mlieko, orechy, vajcia |
| Energetická hodnota kJ | 409 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 97,7 kcal |
| Tuk | 1,3 g |
| - z toho nasýtených | 0,8 g |
| Sacharidy | 19 g |
| - z toho cukry | 13 g |
| Bielkoviny | 2,8 g |
| Soľ | 0,01 g |
Nemecko
| Kategória: | Tortové náplne a náplne do zákuskov |
| Krém na muffiny a cupcaky | |
| Výrobca | Dr. Oetker |
| EAN | 8584002006083 |
| Kód produktu | DR-DO0044 |