Škoricový cukor Dr.Oetker je ideálny pre vylepšenie chuti (nielen) jabĺk. Jablkový závin, jablká v župane, ako prísada do rôznych dezertov a sladkých jedál, ale aj posyp na palacinky a lívance... Provoní celý byt a budete sa tešiť, až múčne ochutnáte! Použitie: Ako prísada na pečenie a dochutenie jablčných múčnikov, kompótov a vareného vína. Vynikajúci na posypanie koláčov, lívancov a krupicovej kaše.
Balenie obsahuje: 5 g
cukor, mletá škorica 11%
| Energetická hodnota kJ | 1618 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 386,6 kcal |
| Tuk | 0,1 g |
| - z toho nasýtených | 0 g |
| Sacharidy | 92 g |
| - z toho cukry | 89 g |
| Bielkoviny | 0,4 g |
| Soľ | 0,01 g |
Nemecko
| Kategória: | Cukor a sladidlá |
| Curk a sladidlá | |
| Výrobca | Dr. Oetker |
| EAN | 8595072633628 |
| Kód produktu | DR-DO0005 |