Balenie obsahuje: 435 g
pšeničná múka, cukor, škrob, prášok do pečiva (kyslé difosforečnany, kypriaca látka hydrogenuhličitan sodný), emulgačné látky (E 475, E 471), jedlá soľ, aróma, karoténové farbivo. Čokoládové vločky (23,0 %): cukor, kakaová hmota, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, emulgačná látka lecitín, leštiace látky (šelak, arabská guma),
| Alergény | lepok, mlieko, orechy, sója, vajcia |
| Energetická hodnota kJ | 1,222 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 0,3 kcal |
| Tuk | 14,2 g |
| - z toho nasýtených | 4,3 g |
| Sacharidy | 36,4 g |
| - z toho cukry | 16,8 g |
| Bielkoviny | 4,2 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,45 g |
Nemecko
| Výrobca | RUF |
| EAN | 4002809027956 |
| Kód produktu | 2795 |