Túto modrú dekoráciu môžu mať koláče, keksíky, sušienky, praclíky alebo niektoré typicky britské sušienky. Tmavomodré a zlaté čokoládové guľôčky, trblietavé kovové chrumkavé guľôčky, konfetový posyp, biele cukrové hviezdičky a zlatý cukrový posyp. Miešanie. Aby ste neboli smutní, keď prvýkrát vezmete plechovku do ruky a uvidíte príliš veľa malých posýpok. Ak chcete vidieť celú nádheru Super Streusel, jednoducho vyklopte plechovku do väčšej misky a nechajte sa prekvapiť. Upozornenie : Podlhovasté kovové dražé obsahujú tenké surové rezance obalené v cukre. Hoci sú najkrajšie, sú zároveň najťažšie, aké naše zmesi ponúkajú.
Balenie obsahuje: 90 g
cukor, pšeničný škrob, dextróza, zemiakový škrob, glukózový sirup, slnečnicový olej, ryžová múka, rastlinný olej (kokosový), mliečna čokoláda [cukor, sušené plnotučné mlieko, kakaové maslo, kakaová hmota, emulgátor: SÓJOVÝ lecitín, prírodná vanilková aróma ], sušienková náplň [ryžová múka, pšeničná múka, cukor, pšeničný slad, pšeničný lepok, soľ], pšeničná krupica, stabilizátor: arabská guma, estery mastných kyselín, agar; zahusťovadlo: maltodextrín; želatína (ryba), ryžový škrob,
| Alergény | lepok, mlieko, orechy, sója |
| Energetická hodnota kJ | 1749 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 417,9 kcal |
| Tuk | 5 g |
| - z toho nasýtených | 2,8 g |
| Sacharidy | 90,7 g |
| - z toho cukry | 81,7 g |
| Bielkoviny | 1,4 g |
| Soľ | 0,1 g |
Nemecko
| Farba | modrá |
| Výrobca | Super Streusel |
| EAN | 4260658660940 |
| Kód produktu | 103801 |