Jedlé cukrové ozdoby od PME, Dinosaurus, balenie 6 kusov. Sú ideálne na zdobenie akejkoľvek slávnostnej torty s motívom dinosaurov. Tieto ozdoby sú vopred narezané, takže nie je potrebné ich krájať. Umiestnite ich na čerstvú polevu alebo maslový krém na rýchle a efektívne zdobenie. Plne jedlé ručne vyrobené dekorácie z gumovej pasty. Každé balenie obsahuje 5 dinosaurov: Triceratops, Stegosaurus, Pterodactyl, Brontosaurus a T-rex a sopku. Každý z nich je ideálny na vaše cupcakes, rozprávkové torty, muffiny, buchty a sušienky.
Balenie obsahuje: 8 g
Cukor, voda, zahusťovadlo: E466, glukózový sirup, zvlhčovadlo: E422, vaječný bielok, leštiaca látka: E414, aróma, farbivo: E133, E104, E110, E124, E129, E150c, E172. E104, E110, E124, E129: môžu nepriaznivo ovplyvniť činnosť a pozornosť detí.
| Alergény | orechy, vajcia |
| Energetická hodnota kJ | 1700 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 406,2 kcal |
| Tuk | 2,4 g |
| - z toho nasýtených | 2,2 g |
| Sacharidy | 94,0 g |
| - z toho cukry | 85,0 g |
| Bielkoviny | 0,5 g |
| Soľ | 0,6 g |
Spojené kráľovstvo
| Farba | zelená |
| Výrobca | PME |
| EAN | 5060543484670 |
| Kód produktu | EDP02 |